Димохід з якого металу не варто купувати

Димохідні системи можуть бути створені з чорного металу. Головною особливістю цих димоходів є їх дешевизна. В середньому така труба обходиться власнику на 60% дешевше нержавіючої. Однак недоліків у таких труб чимало:

  1. Недовговічність конструкції, що забезпечується корозійною нестійкістю матеріалу. (В силу відсутності в сплаві хрому в розмірі 8-10%, який дає корозійну стійкість сплавів).
  2. Підвищена пожежонебезпека в силу досить швидкого прогорання стінок димовивідного каналу.
  3. Підвищене утворення конденсату при роботі опалювального приладу.

При високих температурах змінюється кристалічна решітка металу, в результаті чого він втрачає свою міцність, і під своєю вагою димар починає деформуватися, з’являються зазори в місцях стику елементів, що призводить до задимлення приміщення продуктами горіння. Також труба з чорної сталі досить швидко ржавіє, її стінки прогорають, збільшуючи ризик виникнення пожежі. Вода на димоході конденсується у величезній кількості, до того ж важить вона пристойно і потребує додаткової обробки (як зовні, так і зсередини).

В цілому така димохідна система має більше недоліків, ніж переваг. Її встановлюють в тому випадку, коли хочуть заощадити. Однак намагаючись заощадити, димохід в кращому випадку буде на один сезон, в додаток доведеться переплачувати за демонтаж. А найголовніше, що даний вид димоходу небезпечний для вашого здоров’я і майна.

Будьте уважні при виборі димоходу, адже це частина Вашого дому.
З повагою, команда компанії «Комінвент»

Залишилися питання?

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом