Виготовлення та встановлення стоянок для велосипеда

31 Липня 2019

Сьогодні велосипед все частіше використовується для повсякденних поїздок по місту. Бути велосипедистом нині престижно. Тепер не тільки молоді екстремали, а й цілком респектабельні городяни можуть під’їхати до офісу, ресторану або магазину на велосипеді.  Велопарковка біля входу стає важливою конкурентною перевагою. Важливо, щоб ця перевага посилювалась оригінальністю дизайну і зручністю конструкції самої велопарковки.

Якщо Ваш офіс розташований поблизу міських парків, торгово-розважальних центрів і місць активного відпочинку, наша пропозиція адресована Вам.

Стоянка для велосипеда не займе багато місця, її розміри Ви можете підібрати самі. Це може бути як стандартна велосипедна стоянка для розміщення від 2 до 28 велосипедів, так і велопарковка, виготовлена за вашими кресленнями або ескізами. Для підприємців, що займаються прокатом велосипедів, а також для спортивних об’єктів можливе виготовлення велопарковки, яка має козирок або навіс.

Замовити виготовлення велосипедної стоянки Ви можете у нас. В остаточну вартість стоянки для велосипедів увійде металева конструкція, розробка фірмового дизайну (при необхідності), та забарвлення в кольори, вибрані замовником.