Вентиляція в закладах громадського харчування

Власники закладів громадського харчування знають, наскільки важливо врахувати всі деталі в роботі закладу. Смачні страви, зручні меблі, привітні офіціанти і відмінна музика – здавалося б, ось і всі складові для успішного ведення бізнесу. Однак всі плюси може нівелювати лише один недолік – неприємний запах, який може доноситися з кухні або (що ще гірше) з санвузла. Тому продумана система вентиляції – це те, про що потрібно потурбуватися в першу чергу.

Вентиляція в кафе та інших закладах громадського харчування повинна забезпечувати:

  • усунення неприємних запахів;
  • усунення пара, диму з гарячого цеху;
  • комфортне перебування гостей в залах;
  • дотримання норм охорони праці співробітників.

Компанія “Комінвент” пропонує купити витяжку для кафе, ресторану, піцерії і кальянної. Ми виготовляємо вентиляційне обладнання, яке бездоганно справляється зі своїми завданнями. У нас ви можете придбати як стандартну продукцію, так і замовити виробництво за індивідуальним проектом.

Витяжка для ресторану: що потрібно враховувати при проектуванні

У грамотно спроектовану вентиляцію повинні входити кілька систем, що не залежать одна від одної, так як до кожного приміщення (кухня, зал, приміщення для куріння, санвузол) пред’являються свої вимоги.

Щоб розрахувати і підібрати необхідне обладнання, потрібно звернутися до «ДБН Ст. 2.5-67:2013 Опалення, вентиляція та кондиціонування.» Для закладів громадського харчування прописані єдині стандарти, що стосуються параметрів вентиляції всередині приміщень.

Вентиляційні системи

Вентиляційне обладнання та монтажні елементи

Компанія “Комінвент” виробляє наступні види устаткування і монтажних елементів для облаштування вентиляції:

Купольні парасолі

Обладнання встановлюється безпосередньо над плитою. Забруднене повітря збирається біля купола вентилятора і виводиться за допомогою повітроводу на вулицю. Така витяжка для кафе вимагає ретельного щоденного догляду із-за скупчення жиру.

Витяжні зонти з жировловлювачами

Даний тип обладнання широко застосовується в гарячих цехах і на кухнях закладів громадського харчування. Витяжні зонти працюють за наступним принципом: пара та запахи з плити потрапляють всередину системи в фільтр, далі йдуть в повітропровід, звідки виводяться на вулицю. Разом з цим жировловлювачь збирає жир, який може засмічувати повітропровід. Ціна витяжки для кафе з жировловлювача дорожче зарахунок більш складної конструкції.

Повітроводи

Повітропровід – найважливіший елемент системи вентиляції, який призначений для трансферу повітря від вентиляторів до розподільника повітря. Тобто його основне завдання полягає в тому, щоб вивести відпрацьоване повітря і подати свіже.

Анемостати

Застосовуються для витяжних і припливних систем. З їх допомогою можна регулювати кількість повітря, яке проходить через пристрій. Монтуються на стелю або в стіну. Підключення відбувається до воздуховодів.

Грати

Грати використовуються для розподілу повітря через мережу повітроводів, забезпечуючи рівномірне усунення або подачу повітря в приміщення.

Крім цього, наша компанія виготовляє додаткові монтажні елементи: трійники, фланці, хрестовини, врізки, муфти, з’єднувачі і заглушки.

 

Вентиляція для кальянної

Якщо ви задумали відкрити кальянну, то визначіться з системою вентиляції. Вона буває:

Припливно-витяжна. Набірна установка, яка складається з припливного вентилятора, витяжного вентилятора, фільтра, тена і шумоглушника. Всі елементи підбираються окремо, виходячи з параметрів повітря.

Вентиляція в кал'янній

Припливно-витяжна з рекуперацією. Купити витяжку для кальянної з рекуперацією варто тим, хто хоче заощадити на опалюванні приміщення в холодні місяці. Система працює наступним чином: відпрацьоване повітря з приміщення проходить через канали теплообмінника (рекуператора), віддаючи тепло повітрю приточування, яке йде з вулиці. Таким чином відбувається повітрообмін, але без втрати тепла.

Витяжка для кафе – купити в Україні з доставкою

Компанія “Комінвент” виробляє різні витяжки та монтажні елементи для облаштування системи вентиляції. Наші вироби допоможуть створити ідеальний мікроклімат без сторонніх запахів у вашому закладі. У нас ви можете купити вентиляцію для кальянної, витяжки для кухні ресторанів і кафе, повітроводи та ін. Працюємо з індивідуальними замовленнями, а також пропонуємо свої послуги з проектування.


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.