Вентиляція будинку

Система вентиляції в приватному будинку – вкрай важливий елемент комфортного мікроклімату. Часом ми навіть не замислюємося, наскільки важливе чисте повітря і звідки воно береться в приміщенні. Грамотне вентилювання приватного будинку або котеджу забезпечує приплив чистого повітря, нормалізує рівень вологи і захищає житло від появи цвілі і грибка.

Облаштування вентиляції: купити комплектуючі від виробника

Для забезпечення роботи вентиляційної системи потрібні різні елементи. Компанія “Комінвент” займається виробництвом комплектуючих. У нас ви зможете купити все для вентиляції будинку або зробити індивідуальне замовлення на виготовлення монтажних елементів за вашими кресленнями.

До монтажних елементів відносяться:

  • повітроводи;
  • решітки;
  • дифузори;
  • шумоподавлювач;
  • труби;
  • дроселі;
  • клапани;
  • анемостати.

В “Комінвент” представлений широкий асортимент комплектуючих, за допомогою яких ви змонтуєте якісну систему вентиляції приватного будинку.

Вентиляція для дому

Які бувають види механічної вентиляції?

Серед систем вентиляції виділяють такі види:

Припливна система. Найбільш просте рішення – припливна вентиляція. Принцип дії полягає в наступному: з вулиці повітря надходить через вентканали в приміщення, проходячи через фільтр. Відпрацьоване повітря виходить через щілини і вікна під впливом тиску.

Витяжна вентиляція. Система витяжної вентиляції складається з вентилятора і мережі вентканалів, які розраховуються, виходячи з параметрів приміщення. Спроєктувати і купити витяжну вентиляцію найчастіше радять для таких приміщень, як ванна, туалет і гардеробна – в цих кімнатах циркуляція повітря вкрай важлива через відсутність вікон.

Припливно-витяжна система з рекуперацією. Основна перевага такого типу вентилювання – економія енергоресурсів, а також очищення повітря. Принцип дії полягає в наступному: вироблене повітря виходить через систему, віддаючи тепло повітрю, котре заходить з вулиці. Таким чином приплив свіжого повітря надходить уже теплим, що економить витрати на опалення. Припливно-витяжна вентиляція в приватному будинку має лише один недолік – досить висока ціна, проте система окупиться дуже швидко.

Вентиляція для дому

Замовлення монтажних елементів для вентиляції

Компанія “Комінвент” пропонує якісні комплектуючі в великому асортименті. У нас ви знайдете типові рішення, а також зможете замовити індивідуальне виготовлення, виходячи з необхідних параметрів. Для отримання детальної інформації, а також покупки монтажних елементів для вентиляції телефонуйте: (067) 466-16-61; (044) 451-57-10.


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.