Ректифікаційні колони

Ректифікаційна колона — спеціальний пристрій, який дозволяє отримувати 96-градусний спирт. Дана установка використовується при виготовленні коньяків, наливок, горілки, самогону в домашніх умовах. Щоб напій вийшов якісним, його необхідно виробляти за спеціальною технологією з використанням професійного устаткування. Колона ректифікації, купити яку ви можете в компанії “Комінвент”, дозволить створити своє невелике домашнє підприємство.

У чому суть ректифікації?

Суть ректифікації полягає в тому, щоб розділити рідину на чисті компоненти. Це досягається за рахунок багатократного процесу випару і конденсації. Наприклад, дистилятор, вживаний в класичних самогонних апаратах, виконує лише один цикл. Тому якщо ви бажаєте отримати у результаті чистісінький спирт, рекомендуємо купити колону ректифікації.

Процес ректифікації виглядає таким чином: вихідна суміш, так званий спирт-сирець, знаходиться в кубі, який нагрівається. Суміш рухається в царзі, взаємодіючи з флегмою на стінках труб. Далі одна частина пари повертається в царгу, а інша частина  —  конденсується в краплі спирту, осідаючи в дефлегматорі.

Колона ректифікації функціонує безперервно, завдяки чому отримуваний продукт виходить максимально очищеним.

Ректифікаційні колони

Переваги використання колони ректифікації:

  • здобуття чистісінького 96-градусного спирту;
  • очищення від всіх суспензій, шкідливих домішок і сивушних масел;
  • точне ділення на фракції;
  • економічна перегонка в порівнянні з використанням дистилятора.

Перш ніж  придбати ректафікаційну колону, рекомендуємо вивчити характеристики.

Чому ректифікаційні колони варто купити у нас?

Якщо ви шукаєте, де купити колону ректифікації в Україні, зупиніть свій вибір на компанії “Комінвент”:

  • Ми займаємося не лише продажем, але і виробництвом устаткування, тому наша ціна на колону  ректифікації —  чесна і без переплат.
  • Всі колони ректифікацій перед виробництвом ретельно прораховуються нашими інженерами, що надалі гарантує виготовлення якісних напоїв.
  • Для виробів використовуємо кращі матеріали, оскільки за якість відповідаємо своєю репутацією.
  • Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, відносно вибору тієї або іншої моделі.

Ректифікаційна колона в Києві з доставкою по Україні

Хочете виготовляти хороші алкогольні напої для домашнього вжитку? Тоді вам точно потрібна професійна колона ректифікації. Компанія “Комінвент” виробляє високоякісні вироби,котрі прослужать не один рік. Купити колону ректифікації в Україні ви можете, оформивши замовлення по телефонах: (067)466-16-61; (044)451-57-10


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.