Меблі з нержавійки

Одним з ключових видів діяльності компанії “Комінвент” є виробництво меблів з нержавіючої сталі. Міцні, естетичні і стильні вироби ідеально впишуться в дизайн будь-якого приміщення. Крім цього, меблі з нержавійки міцні і довговічні, що дуже важливо в умовах високих навантажень.

Меблі з нержавійки

Сфери застосування

Меблі з нержавіючої сталі використовуються в наступних сферах:

 • торговельні підприємства (магазини, супермаркети, гіпермаркети);
 • заклади громадського харчування (ресторани, піцерії, кафе, їдальні, паби);
 • медустанови;
 • виробничі цехи;
 • офіси;
 • готелі;
 • приватне застосування.

Нержавіюча сталь володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, завдяки яким меблі з цього матеріалу використовується в різних областях. Компанія “Комінвент” займається виробництвом виробів як за проектом замовника, так і надаючи власні послуги розробки.

Асортимент меблів з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь — практичний і універсальний матеріал, який може використовуватися для виготовлення таких предметів меблів:

Столи. Широко застосовуються на кухнях ресторанів, кафе тощо, а також на харчових виробництвах. Можна купити стіл з нержавіючої сталі з ящиками, полицями і тумбами.

Стелажі. Використовуються для зберігання і розміщення товарів, продуктів, документації і ін.

Лінії роздачі. Таке обладнання застосовується в їдальнях, кафе і готелях, де харчування організовано за типом самообслуговування.

Мийні ванни, мийки і рукомийники. Необхідне обладнання на кухнях закладів громадського харчування.

Барні станції. Найважливіший атрибут роботи бару. Барна стійка може бути стандартною, зі столиком. В комплект включаються полиці для напоїв, ніші для льоду, підставки під шейкер.

Меблі з нержавійки

Крім перерахованого вище, ми виготовляємо стійки для адміністраторів, шафи, сушіння для посуду, листи, стенди під печі, витяжні зонти, жироуловлювачі, пересувні візки, сміттєві урни, підтоварники і багато іншого. Останнім часом серед наших замовлень користуються попитом стільниці з нержавіючої сталі, купити їх варто тим, хто прагне створити на своїй кухні стиль hi-tech.

Переваги матеріалу:

 • Довговічність. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, вироби можуть служити десятки років, тому ціна на стіл з нержавіючої сталі та іншу меблі повністю себе виправдовує.
 • Гігієнічність. За рахунок відсутності пір і нерівностей на поверхні не скупчуються бактерії, а при нагріванні не виділяються шкідливі речовини. Також матеріал не вступає в реакцію з миючими засобами.
 • Естетичність. Вироби з нержавійки виглядають стильно поза часом. Це універсальний матеріал, який буде гідно виглядати і через 10, і через 50 років.
 • Термостійкість. Вироби можна використовувати при підвищених температурах, не боячись, що вони втратять свої властивості.

Меблі з нержавіючої сталі на замовлення

Компанія “Комінвент” пропонує купити стіл з нержавіючої сталі, барні стійки, стільці, стелажі та ін. Ми виготовимо вироби за індивідуальним дизайном. Також в нашій команді працюють професійні інженери, які розроблять проект, відповідний параметрам закладу. Для оформлення замовлення та отримання детальної інформації телефонуйте за номером телефону: (067)466-16-61; (044)451-57-10


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.