Кронштейни і щогли для антен

Для забезпечення гарного прийому сигналу необхідні спеціальні антени. Кожен тип сигналів вимагає відповідний вид приймачів. А щоб правильно встановити антену, необхідно грамотно провести монтаж. І якщо з кімнатними приймачами все зрозуміло, то з вуличними справи йдуть трохи складніше, тому що вони знаходяться під постійним впливом зовнішнього середовища. Тому для більш надійного кріплення найкраще використовувати кронштейн для антени, купити який ви можете в компанії “Комінвент”. Завдяки спеціальним комплектуючим антена буде надійно триматися в тому місці, де ви її змонтуєте і забезпечить стабільний режим роботи тарілки.

Який купити кронштейн для супутникової антени?

Антени розрізняються за формами і габаритами. Тому перед тим як купити щоглу для антени, потрібно враховувати наступні параметри:

  • форма антени;
  • вага;
  • тип поверхні, на яку буде встановлюватися конструкція.

Кронштейни і щогли для антен

Ми пропонуємо купити кронштейн для антени, вибравши його з нашого каталогу, або зробивши індивідуальне замовлення. Наша компанія займається виготовленням виробів за індивідуальними кресленнями, щоб задовольнити будь-який ваш запит.

Види кронштейнів по типу установки

Кронштейни можуть кріпитися до таких поверхонь:

  • труби;
  • пояси щогл і веж;
  • стіни;
  • покрівлі.

Купити щоглу для антени варто всім користувачам, так як обладнання має велику вагу. Вибирати кріплення необхідно, виходячи від моделі приймача, способу монтажу і вантажопідйомності.

Кронштейн захищає антену від несприятливих погодних умов, особливо від поривів вітру і снігопадів. Крім цього, кріплення забезпечує легкий доступ до приймача при необхідності проведення технічних робіт. Завдяки грамотно підібраній довжині утримувача, можна уникнути таких явищ, як підвищення коефіцієнта парусності, а також обмеження повороту супутникової тарілки. Якщо ви не знаєте, який кронштейн для супутникової антени купити, фахівці компанії “Комінвент” проведуть консультацію та допоможуть зробити вибір.

Кронштейни і щогли для антен

Де купити щоглу для антени в Україні?

Компанія “Комінвент” займається виготовленням кронштейнів. У нас ви знайдете кріплення для ефірних і супутникових приймачів. Зробити замовлення товарів можна з наявності зі складу або оформити заявку на індивідуальне виготовлення. Зв’язатися з нами можна за номерами телефонів: (067) 466-16-61; (044) 451-57-10


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.