Гриль продукція

Жаровні для приготування риби і м’яса на вугіллі і відкритому вогні, мабуть, одні з найбільш древніх людських винаходів. Через деякий час пристосування не втратили своєї запотребованості, а навпаки – конструкції удосконалюються, стаючи все більш зручними і оригінальними.

Гриль

Індивідуальне виробництво гриль продукції

Одним з напрямків компанії “Комінвент” є виготовлення мангалів на замовлення для використання в заміських будинках, ресторанах, кафе, готелях. Ми створюємо вироби будь-яких форм, розмірів і конфігурацій.

Величезну увагу наша компанія приділяє асортименту. У нас ви зможете купити:

 • мангал з дахом, коптильнею, грубкою, ящиком для золи;
 • шампури;
 • крутив для запікання;
 • барбекю;
 • витяжні куполи.

Гриль

Наша компанія виготовить виріб по ваших кресленнях і малюнках, також ми надаємо послуги проектної розробки. Досвід інженерів “Комінвент” і власна матеріально-технічна база дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності в короткі терміни. Ми гарантуємо високу якість продукції, так як до кожного проекту підходимо творчо і з повною відповідальністю.

Гриль

Переваги наших виробів

Головні наші плюси – власне виробництво і реалізація продукції напряму без посередників. У нас ви можете замовити і купити мангал з нержавійки або іншого листового металу, котрий буде володіти такими якостями:

 • стійкість і міцність конструкції;
 • посилене дно жаровні з запобіжними гратами;
 • знімні елементи, які зручно зберігати в приміщенні;
 • будь-яка комплектація (з пічкою, ящиками, витяжним куполом, стільницею);
 • широкий асортимент супутніх аксесуарів.

З гриль продукцією від “Комінвент” шашлик завжди буде смачним, а ви будете отримувати справжнє задоволення від процесу приготування.

Гриль

Чому купити мангал з нержавіючої сталі варто у “Комінвент”?

Наші переваги:

 1. Виконання будь-яких конфігурацій і розмірів.
 2. Виробництво виробів на високотехнологічному обладнанні.
 3. Виготовлення продукції по ескізах замовника.
 4. Можливість розробки креслень проекту інженерами компанії.
 5. Адекватна ціна на мангал з нержавійки.

Яке завдання ви б не поставили перед нами – ми втілимо його в життя. Сміливі і оригінальні ідеї – це те, що ми любимо і з легкістю приймаємо будь-який виклик.

Гриль

Мангал під замовлення в Києві з доставкою

Вибрати товари ви можете з наявності на сайті або оформити індивідуальне виробництво. Компанія “Комінвент” виготовить мангал на замовлення, а також супутні вироби для приготування шашлику і гриля. З нами ви можете бути впевнені в якості та довговічності продукції. Доставка готових товарів здійснюється по Києву і в усі міста України. Ваші креслення і ескізи ми чекаємо на електронну пошту: office@kominvent.ua. Зробити замовлення і уточнити деталі можна за телефонами: (067) 466-16-61; (044) 451-57-10


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.