Гнуття та перфорація металу

Компанія “Комінвент” надає послуги перфорації та згинання металу в Києві. Власні виробничі потужності і професійне обладнання дозволяють виконувати послуги в найкоротші терміни і на максимально високому рівні.

Перфоорація металу

Гнуття металу

Згинання металу – це процес надання листу потрібної форми. Для цього використовуються листо і профілегибочні верстати, які застосовуються для роботи з холодним прокатом. Устаткування компанії “Комінвент” дозволяє виробляти згинання металевих листів, товщина яких становить до 10 мм.

Гнуття металу

Переваги методу

Технології обробки металу, які застосовуються сьогодні, дозволяють створювати надійні вироби без зварювання.

Гнуття металу має такі переваги:

  • немає необхідності обробляти шви, на відміну від методу зварювання;
  • відсутність дефектів – ви отримуєте ідеальну конструкцію;
  • гнуття листового металу на замовлення якісніше, ніж зварювання;
  • професійне обладнання дозволяє виконувати металопрофіль будь-яких конфігурацій.

Металоконструкції застосовуються повсюдно з огляду на міцність і надійність матеріалу. Саме тому послуги згинання металу користуються величезною популярністю. За 17 років роботи ми накопичили достатній багаж знань, що дозволяє нам виконувати роботу на топовому рівні.

Перфорація металу

Також компанія “Комінвент” займається перфорацією металу. Це процес, при якому в металевому листі пробивають отвори. Вони можуть бути квадратними, круглими, прямокутними і т. д. Ви можете бути впевнені, що точність розташування отворів буде точно відповідати наданим кресленнями.

Перфорація листового металу може бути застосована для багатьох областей: виробництво меблів, виготовлення корпусів приладів, дизайн і декор.

Перфоорація металу

Перфорація і гнуття металу на замовлення

Гнуття нержавійки та інших металів здійснюється на професійному обладнанні, яке дозволяє досягти максимальної точності. Компанія “Комінвент” приймає як великі, так і дрібні замовлення. Доставка готових матеріалів здійснюється по всій Україні. Щоб дізнатися ціну на згинання металу і перфорацію, телефонуйте: (067) 466-16-61; (044) 451-57-10


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.