Ємності та корпуси

Компанія “Комінвент” пропонує купити металеві ємності і корпуси власного виробництва. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-які конфігурації. Накопичений досвід в проектуванні, дозволяє нам розробляти широкий типоряд виробів, призначених для вирішення різних завдань.

Ємності та корпуси

Ємності та корпуси

Конструктивні особливості та призначення

Металеві баки мають безліч призначень і функцій. Найбільш часто їх використовують в якості тари для зберігання рідин (вода, масло) і сипучих продуктів. Як правило, ємності виготовляються циліндричної форми зі спеціальними відсіками і люком зверху. Для забезпечення міцності застосовується внутрішнє зварювання металевих кілець і викатка ребер жорсткості.

Параметри металевих корпусів залежать від призначення. Наприклад, для зберігання води підійде бочка з нержавійки, у якій товщина стінки 1 мм, для цистерни необхідно 3-4 мм, а у резервуарів, де зберігається великий обсяг рідини, товщина стінок може бути 8 мм.

У нас ви можете купити металевий корпус для різних цілей. Ми виготовимо ємність будь-якого обсягу і конструкції по вашим вимогам. Наша компанія працює як з кресленнями замовників, так і пропонує свої послуги з проектування.

Ємності та корпуси

Популярними різновидами металевих ємностей є:

  • Баки для технічної води без покриття емаллю. Застосовуються для зберігання води в промислових і побутових цілях. Так само як холодопостачання, опалювальні системи, де можуть стати в нагоді металеві корпуси.
  • Санітарні ємності. Призначені для харчового, фармацевтичного та інших видів виробництва, де необхідно дотримуватись вимог СЕС. Резервуари можуть бути покриті емаллю або виконані з нержавіючої сталі. Ціна на металеві ємності для води залежить від конфігурації і розмірів виробу.
  • Паливні ємності. Використовуються на складах і АЗС для зберігання бензину, дизельного палива і нафтопродуктів.

Ємності та корпуси

Замовити і купити металевий корпус в Україні

Компанія “Комінвент” веде свою діяльність з 2002 року. За цей час ми виконали тисячі замовлень. Вибрати виріб ви можете, проконсультувавшись з нашими менеджерами. Ми виготовимо резервуар будь-якої конфігурації по вашому проекту або виконаємо індивідуальну розробку.


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.