Дистиллятори

Якщо ваше хобі – виготовлення спиртних напоїв, то у вас напевно в колекції збережено чимало рецептів. Щоб напій вийшов гідним, необхідно використовувати гарну сировину і якісне обладнання. У компанії “Комінвент” ви можете купити дистилятор для побутового використання. Ми робимо вироби з нержавіючої сталі, які стануть незамінними атрибутами при приготуванні різних алкогольних напоїв.

Дистилятор

Чому дистиллятор з нержавійки варто замовити у нас

Ми пропонуємо:

  • власні інженерні розробки;
  • можливість виконати виріб за кресленнями замовника;
  • доставку по Києву і в усі міста України.

На що орієнтуватися при покупці

Сучасний дистиллятор – це своєрідний міні-цех з приготування якісного продукту прямо на кухні. Перед покупкою необхідно врахувати такі параметри:

  • Матеріал виготовлення, обсяг перегінного куба, герметичність. У нас ви зможете придбати дистилятор з нержавіючої сталі. Даний матеріал відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, розрахований на роботу з високою температурою, стійкий до корозії, не вступає в реакцію зі спиртом.
  • Тип нагріву.
  • Якість охолоджувача, де збирається дистильований спирт.
  • Особливості сполучних паропроводів, а також можливість приєднання додаткових елементів.
  • Товщина дна, стінок і кришки.
  • Наявність датчиків, їх кількість і точність роботи. Від цього багато в чому залежить якість одержуваного продукту.

Замовити дистиллятор в “Комінвент” ви можете онлайн, скориставшись формою на сайті. Ми займаємося виробництвом виробів як за проектом клієнта, так і пропонуємо розробку нашими інженерами. Тому якщо ви хочете купити дистилятор, ціна на нього залежатиме від конфігурації та обсягу.

Дистилятор

Аквадистиллятор

Крім виробів для перегонки браги, компанія “Комінвент” пропонує купити дистилятор для води. Цей пристрій допомагає в побутових умовах отримати найчистішу воду, очищену від шкідливих домішок. Така вода використовується в лабораторіях для різних цілей, в тому числі для приготування ін’єкцій і фізрозчинів. Ми рекомендуємо купити дистилятор води для побутового використання.

Побутовий дистиллятор: купити в Україні з доставкою

Не економте на обладнанні – адже це важлива складова для отримання якісних і смачних напоїв. Компанія “Комінвент” пропонує купити дистилятор з нержавійки, який прослужить вам багато років. Вибрати виріб можна з каталогу, а також зробити замовлення на виробництво по вашому проекту.


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.