Декор з металу

Інтер’єр простору багато в чому залежить від деталей. Комбінування кольорів і матеріалів допомагають створити потрібний стиль. А декоративні елементи дозволяють розставити ті самі акценти, які стануть видатною деталлю приміщення. Компанія “Комінвент” займається виробництвом ексклюзивного декору з металу. Це один з наших напрямків, яке ми успішно реалізуємо, працюючи як з проектами замовників, так і пропонуючи свої оригінальні рішення.

Декор з металу

Сфера використання

Дизайнерські вироби з металу застосовуються:

  • в ресторанах і кафе;
  • офісах;
  • готелях;
  • студіях;
  • будинках і квартирах.

Металевий декор вигідно виглядає в будь-яких стилях: будь то класика або hi-tech. Наприклад, ви можете замовити елегантний столик або витіюватий свічник, які підкреслять витонченість інтер’єру. А ось декор на стіну з металу у вигляді ажурного панно або підставка під вазон зі строгими лініями стануть ідеальним доповненням до мінімалістичному стилю.

Декор з металу

Виготовлення декору з металу

Компанія “Комінвент” виготовляє продукцію з будь-яких видів металу. Найбільш запотребованою є нержавіюча сталь. При виробництві застосовується гнучка, лазерна різка та перфорація. Дані технології дозволяють виконати декор з нержавійки будь-яких форм і конфігурацій. За рахунок полірування можна домогтися дзеркального ефекту, а при шліфовці вироби виходять матовими.

Виробництво декоративних виробів – воістину творчий процес. На створення деяких предметів може піти місяць. Ми пробуємо, експериментуємо, щоб в результаті отримати те, що сміливо можемо назвати шедевром мистецтва. Для нас немає нереальних завдань. До будь-якого питання ми підходимо з душею і знаходимо рішення, яке точно сподобається нашому клієнтові.

Декор з металу

Чому зробити замовлення варто у нас

  1. Виконуємо вироби будь-якої складності: декор з металу на стіну, вазони, предмети для саду і т. д.
  2. Виконуємо роботу в будь-яких обсягах.
  3. Виготовляємо замовлення в максимально можливі короткі терміни.
  4. Чи підходимо індивідуально і творчо до кожного проекту.
  5. Пропонуємо доступні ціни на свої послуги.

Декор з металу

Металевий декор з доставкою по Україні

Компанія “Комінвент” реалізує будь-які ваші бажання. У нас є власна технологічна база, яка дозволяє виготовляти декоративні предмети будь-якої складності. Ми співпрацюємо як з оптовими, так і роздрібними замовниками. Ваші проекти, малюнки, ескізи чекаємо на електронну пошту: office@kominvent.ua Якщо у вас є питання, телефонуйте за номером: (067) 466-16-61; (044) 451-57-10.


Телефонуйте нам

Наші кращі фахівці дадуть відповідь в повному обсязі на Ваші питання!

Пишіть нам

Готові детально розібрати кожне Ваше питання і, якщо знадобиться, передати його вищому керівництву, а також вислухати побажання і пропозиції.